Kierunek Powiat!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński Wybory

9 marca 2024    08:27

Szanowni Mieszkańcy, Moi Drodzy, Sąsiedzi,

Media społecznościowe aż kipią od informacji wyborczych, o starcie kolejnych osób w kwietniowych wyborach samorządowych i dobrze – trzeba próbować zmieniać świat na lepsze… Z tego miejsca Wszystkim Kandydatom, niezależnie od komitetu wyborczego życzę powodzenia!

Przyszedł czas i na mnie Startuję w wyborach do Rady Powiatu Wołomińskiego z listy Koalicji Obywatelskiej z pozycji nr 1. Oczywiście z okręgu wyborczego nr 2, gdzie mam już dziś zaszczyt reprezentować Mieszkańców naszego miasta.

TAK! Marki są w moim sercu! To moje miejsce na ziemi i jak w piosence Mr. Zoob „Mój jest ten kawałek podłogi”

Powiat to duże wyzwanie i choć wielu z Was mówiło mi – startuj na burmistrza, to postanowiłem ostatecznie powalczyć o Powiat. Każdy głos w wyborach do Rady Powiatu będzie bardzo ważny, dlatego już dziś Kochani zachęcam Was do głosowania na listę naszych kandydatów Koalicji Obywatelskiej: Ewę Rosę, Katarzynę Ratajczyk, Adriana Kaczyńskiego, Roberta Sobeckiego, Marię Krzyżanowską.

Będzie mi bardzo miło jeśli i mnie uwzględnicie na karcie do glosowania. Już dziś pięknie Wam dziękuję za każdy głos!

Już niebawem podzielę się z Wami działaniami, które chcę zrealizować w przyszłej kadencji Rady Powiatu Wołomińskiego, działaniami, które przysłużą się naszemu miastu i Mieszkańcom (wszystko mam w głowie, pozostaje jedynie przelać to na tekst). Oczywiście jeśli będzie mi dane reprezentować naszą marecką społeczność w Radzie Powiatu.

Dziękuję, że jesteście!

zdjecie: 131921
fot. 1

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com